İş ilanı Başvuru Bilgileri

C/E Ehliyeti Olan Src Psikoteknik Belgesi İstanbul Trafiğine Hakim Iveco 7 Mt Kamyon Kullanabilecek Bay Eleman Arayışımız Vardır.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Okur Yazar-İlköğretim
Erkek 20- -48 (16.05.2004 – 22.04.1976 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

İletişim Ve İfade Yeteneği, İş Tecrübesi ÇALIŞMA SAATLERİ SABAH 08:00 AKŞAM 19:00 HAFTA SONU KAPALI , RESMİ GÜNLERDE TATİL. SERVİS +YEMEK+SGK MAAŞ YÜZ YÜZE KONUŞULACAKTIR.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Esenşehir Mah. Kömür Sk. No:13 Ümraniye İstanbul / Türkiye
İnsan Kaynakları Demet Şahin
İka@Myvalice.Com.Tr
905559753425.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.