İş ilanı Başvuru Bilgileri

Kamyon Şoförü

KOCAELİ İLİ ÇAYIROVA, GEBZE VEYA DARICA İLÇELERİNDE İKAMET EDEN, SRC 4 VEYA SRC 5 BELGESİNE SAHİP, UZUN SÜRELİ ÇALIŞMAYI DÜŞÜNEN KAMYON ŞOFÖRLERİ ARANMAKTADIR.
ÇALIŞMA SAATLERİ 08
00 18
00CUMARTESİPAZAR TATİL MAAŞ+AGİ+MESAİ+SERVİS+YEMEK VEYA YEMEK ÜCRETİ + SGKONLİNE BAŞVURU SONRASI GÖRÜŞMEYE GELMEDEN ÖNCE SERVİS GÜZERGAHI HAKKINDA BİLGİ VE GÖRÜŞME İÇİN RANDEVU ALINMASINI RİCA EDERİZ.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

Bay Diğer

Tam Zamanlı

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Çayırova

Kocaeli Can Varil

Kocaeli Can Varil İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.