İş ilanı Başvuru Bilgileri

Kamera Asistanı

Yetiştirilmek üzere kamera asistanı aranmaktadır.
Öncelikli olarak, öğrenmeye heveslive yetenekli, ekstra dikkatli, film çekimi ve sinema sanatına özel ilgisi olan bireyler aranmaktadır.
Kamera asistanı olarak görev yapacak adayın çekim öncesi setin kurulması, kamera, ışık ve diğer ekipmanların hazırlanması, Yönetmen ve kameramana çekim sırasında yardımcı olması beklenmektedir.
İletişim ve güzel sanatlar mezun ve öğrencileri önceliğimizdir.
Adayın en azından temel fotoğrafçılık ve video çekim teknikleri bilgisi olması gerekmektedir.
Lütfen tüm başvurunuzu elemenonline üzerinden yapınız.
Telefon ile yapılacak başvurular kabuk edilmeyecektir.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

Bay Reklam/Tanıtım

Dönemsel

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Yenimahalle

Ankara Pisi Film Prodüksiyon

Ankara Pisi Film Prodüksiyon İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.