İş ilanı Başvuru Bilgileri

Firmamzı Bünyesinde Görev Alacak Otomotiv Sektöründe Kullanılan Parçaların Göz Ve Mastar Kontrollerini Yapmak. Paketlemek Ve Üretime Hazır Hale Gelmesinde Hizmet Vermek, Kayıtlarını Tutmak. Parçaların Zarar Görmesini Engellemek. Tecrübeli Veya Öğrenmeye İstekli Yetiştirilmek Üzere Personel Alımı Yapılacaktır. Hafta İçi – 9:00-18:00 Cumartesi-9:00:13:30

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlköğretim-
Kadın 18- -45 (18.05.2006 – 19.04.1979 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Sosyal Olanaklar : Ulaşım Ücreti Desteği, Servis Desteği, Yemekhane Desteği

DEMİRCİ MAH.- ÇALI M.- İHSANİYE M. – BEŞEVLER M.- ÜÇEVLER M. İKAMET EDENLER TERCİH SEBEBİDİR. YEMEK, YOL, SERVİS DESTEĞİ BULUNMAKTADIR. “ İŞ VE MESLEK DANIŞMANINIZDAN İŞE GÖNDERME FORMU ALDIKTAN SONRA, FİRMAYLA İŞ GÖRÜŞMESİNE GİTMENİZ GEREKMEKTEDİR. / ŞİFRENİZ İLE E-ŞUBE SİSTEMİMİZDEN GİRİŞ YAPARAK, BU TALEBİN BAŞVUR BUTONUNA TIKLADIKTAN SONRA, İRTİBAT NUMARASINDAN RANDEVU ALARAK İŞ GÖRÜŞMESİNE GİTMENİZ GEREKMEKTEDİR.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Demirci Mah. Demirciyolu Cad. No:60/1 Nilüfer-Bursa Nilüfer Bursa / Türkiye
Gülşah Bağlan
0224 443 53 11
905309413421.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.