İş ilanı Başvuru Bilgileri

Kamyon Kamyonet Kasa İmalatında ,Kalite Kontrol Departmanında Giriş Kontrol,Proses Kontrol,Ve Son Kontrol Görevlerini Yerine Getirecek Kamyon Kamyonet Kasalarının Kontrol Aşamalarını Takip Edecek Personel Aranmaktadır. Servis Güzergahı:Maltepe Çamlık, E-5 Üzerinden Kartal, Pendik, Tuzla, Şifa Mh., Şekerpınar, Tepeören. Maltepe E-5 Ten Pendik, Taşlıbayır, Şıhlı, Kurtköy, Harmandere, Tepeören. Kaynarca, Esenyalı, Aydınlı, Orhanlı, Tepeören. Sancaktepe, Sultanbeyli Yanyol, Viaport, Tepeören. Darıca, Beylik Bağı Gebze,Akse Sapağı,Gebze,Yenimahalle,Çayırova Köprüsü. Çalışma Saatleri :08:00-17:00 Cumartesi 13:00 E Kadar Sosyal Olanaklar:6 Ayda 1 Deterjan Yardımı,1 Sefer Erzak Yardımı. İnternet Üzerinden Başvuran Adaylar Başvur Sekmesine Tıklamalı Daha Sonra Firma İle İletişime Geçmelidir.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-
Erkek 22- -50 (18.05.2002 – 19.04.1974 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Yeterli Mesleki/Teknik Bilgi ve Tecrübe Kamyon kamyonet kasa imalatında ,kalite kontrol departmanında giriş kontrol,proses kontrol,ve son kontrol görevlerini yerine getirecek kamyon kamyonet kasalarının kontrol aşamalarını takip edecek personel aranmaktadır. Servis Güzergahı:Maltepe Çamlık, E-5 üzerinden Kartal, Pendik, Tuzla, Şifa Mh., Şekerpınar, Tepeören. Maltepe E-5 ten Pendik, Taşlıbayır, Şıhlı, Kurtköy, Harmandere, Tepeören. Kaynarca, Esenyalı, Aydınlı, Orhanlı, Tepeören. Sancaktepe, Sultanbeyli yanyol, Viaport, Tepeören. Darıca, Beylik bağı Gebze,Akse sapağı,Gebze,Yenimahalle,Çayırova köprüsü. Çalışma Saatleri :08:00-17:00 cumartesi 13:00 e kadar Sosyal olanaklar:6 ayda 1 deterjan yardımı,1 sefer erzak yardımı. internet üzerinden başvuran adaylar başvur sekmesine tıklamalı daha sonra firma ile iletişime geçmelidir.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Tepeören Mevkii İ.T.O.S.B Bölgesi 7.Cad.No:8 / Tuzla/İstanbul Tuzla İstanbul / Türkiye
Rıdvan Yormaz

902165931570.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.