İş ilanı Başvuru Bilgileri

Firmamızın Dilovası Mermerciler De Bulunan Fabrikasına İstihdam Edilmek Üzere Kalite Kontrol Elemanı Alınacaktır. Genel Nitelikler Kalite Kontrol Alanında Deneyimi Olan Ya Da Bu Alanda Kariyer Hedefleyen Ölçü Aletleri Kullanmayı Bilen Teknik Resim Okumayı Bilen Ms Office Programlarını Kullanabilen Vardiyalı Çalışabilecek Erkek Adaylar İçin Askerliği Yapmış Takım Çalışmasına Yatkın Yoğun İş Temposuna Uyum Sağlayabilecek Dinamik, İletişim Becerileri Yüksek Dikkatli Ve Detaylara Önem Veren Yazılı Ve Sözlü İletişim Yeteneği, Organizasyon, Planlama, Takip Ve Raporlama Becerilerinin Gelişmiş Olması Tercihen Gebze Darıca Ve Çayırova Lokasyanlarında İkamet Eden Takım Arkadaşı Arayışımız Mevcuttur

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
3 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlköğretim-Önlisans
Erkek

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Farketmez

Analitik Düşünebilme, Bilgisayar Kullanımı, İş Tecrübesi İlana başvuru yaptıkdan sonra lütfen firma ile iletişime geçiniz.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Köseler Mahallesi 37. Cadde No:12 Dilovası/Kocaeli Dilovası Kocaeli / Türkiye
İnsan Kaynakları Uzmanı Hafize Köklü
Duraik@Durapvc.Com
905375695592.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.