İş ilanı Başvuru Bilgileri

Bağyurdu Fabrikamız İçin Kalite Kontrol Görevlisi Arayışımız Mevcuttur. Tercihen Meslek Lisesi Mezun (Mobilya) Kalite Standartları Konusunda Bilgi Sahibi 2 Yıl Benzer Görevde Deneyim Sahibi Ölçüm Tekniklerini Kullanabilen Ve Teknik Resim Okumasını Bilen Analiz Etme, Raporlama Ve Sunum Tecrübesi Olan, Takım Çalışmasına Yatkın, İletişim Becerileri Güçlü, Ms Office Programlarını Etkin Biçimde Kullanan Askerlik Görevini Tamamlamış Erkek Adaylar İş Tanımı Kalite Denetim Sürecinde Üretim Kalitesinin Devamlılığını Sağlamak Kalite Yöntemlerinin Sürekli İyileştirmesini Sağlamak Ve Uygulanma Sürecine Katkıda Bulunmak Üretim Safhası Ve Bunlar İçin Gerekli Olan Yarı Mamullerin Kalite Kontrollerini Yapacak Takım Arkadaşları Aranmaktadır Mail Adresi: Yeliz.Kus@Konfor.Com.Tr, Sevval.Kucur@Konfor.Com.Tr Adresine Cvlerini Gönderebilirler. Telefon Numarası: 533 4450545

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
2 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlköğretim-
Erkek

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Sosyal Olanaklar : Yemekhane Desteği, Servis Desteği

İletişim Ve İfade Yeteneği, Yeterli Mesleki/Teknik Bilgi ve Tecrübe ..

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Bagyurdu Kemalpaşa Kemalpaşa İzmir / Türkiye
İnsan Kaynaklari Yeliz Kuş
Yeliz.Kus@Konfor.Com.Tr
905334450545.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.