İş ilanı Başvuru Bilgileri

1993 Yılından Beri Otomotiv Sektöründe Hizmet Veren Firmamıza, “Proses Kalite Kontrol Operatörü” Çalışma Arkadaşı Aramaktayız.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-Lisans
Kadın Erkek

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış veya Muaf
Sosyal Olanaklar : Servis Desteği, Ulaşım Ücreti Desteği, Yemekhane Desteği

Analitik Düşünebilme, Bilgisayar Kullanımı, İletişim Ve İfade Yeteneği, İş Tecrübesi Genel Nitelikler; Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulu Metal İşleri, Makine, Otomotiv bölümü mezunu, Plastik Enjeksiyon sektöründe, Kalite Kontrol faaliyetlerinde en az 2 yıl deneyimli, Kumpas, Mikrometre, Mihengir, Ölçü Saati, ve Halka mastarların kullanabilen, Tercihen (mitutoyo) 3 Boyutlu(3D) ölçüm cihazı kullanabilen, Teknik resim okuma bilgi ve becerisine sahip, Vardiyalı ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Disiplinli, işine özen gösteren, öğrenmeye açık, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, Dilovası / Gebze bölgelerinde ikamet eden adaylar öncelikli değerlendirilecektir. İş Türü: Tam zamanlı

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Çerkeşli Osb Mahallesi İmes 5 Bulvarı No 24 Dilovası Kocaeli / Türkiye
İk Sorumlusu Selin Şahin
Selinsahin@İrfanplastik.Com.Tr
905379558979.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.