İş ilanı Başvuru Bilgileri

Kalite Kontrolcü (Freze Ve Torna )

KALİTE KONTROLCÜ ARIYORUZİTEKNİK RESİM OKUMA BİLGİSİ OLAN,KUMPAS, MİKROMETRE, KOMPRETÖR KULLANMASINI BİLEN,ASKERLİĞİNİ YAPMIŞEXCEL İ AKTİF KULLANABİLEN,TEDARİKÇİLERDEN GELEN HAMMADDE VE YARI MAMULLERİN İSTENİLEN ÖZELLİKLERDE OLUP OLMADIĞINI KONTROL ETMEK,ÇALIŞMA ARKADAŞI ARIYORUZ.
ÇALIŞMA SAATLERİMİZ
08
3019
00, CUMARTESİ PAZAR TATİL.
MAAŞ+ SİGORTA+AGİ+ÖĞLEN YEMEĞİ

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

Bay

Tam Zamanlı

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

– Bayrampaşa

İstanbul Ym Yavuz Makine

İstanbul Ym Yavuz Makine İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.