İş ilanı Başvuru Bilgileri

Kalite Kontrol Operatörü

Ergene OSB Bölgesi’ndeki lokasyonunda, 26.
000 m2’lik bir alan üzerinde 2016 yılında kurulmuş ve 2017 yılı sonunda da çok katlı BOPP film hattıyla üretime başlamış olan Türkiye’nin yeni BOPP Üreticisi Polilux Plastik Film Sanayi ve Ticaret A.
Ş 
hızlı tüketim sektöründe ambalajlama için kullanılmakta olan çift yönlü gerdirilmiş polipropilen üretimi yapmaktadır.
Aşağıdaki özelliklere sahip ve tanımlanan işi kendisine uygun bulan Kalite Kontrol Operatörü olarak görevlendirmek üzere takım arkadaşı aramaktayız

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

Ticaret

Tam zamanlı

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Çorlu

Tekirdağ POLİLUX PLASTİK FİLM SANAYİ VE TİC. A.Ş.

Tekirdağ POLİLUX PLASTİK FİLM SANAYİ VE TİC. A.Ş. İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.