İş ilanı Başvuru Bilgileri

Kalite Kontrol Elemanı ACİL

Fransız Legrand firmasının yan sanayisi olan firmamızda istihdam edilmek üzere
Tercihen Meslek Yüksek okulu veya Meslek Lisesi mezunu,Takım çalışmasına yatkın,Kalite Kontrol alanında tecrübeliDetaylara dikkat eden, titiz, sonuç odaklı ve disiplinliVardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Göz sağlığı yerinde olan,ürettiğimiz elektromekanik parçaların kalite muayenelerinde görevlendirilecek elemanlar alınacaktır.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

Bayan veya Bay

Tam Zamanlı

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Kartal

İstanbul Seor Mühendislik

İstanbul Seor Mühendislik İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.