İş ilanı Başvuru Bilgileri

Kadın Akaryakıt Satış Ve Market Elemanı – 189488

Siz de Shell Petrol A.
Ş.
‘nin acentaları aracılığı ile işlettiği kendi akaryakıt istasyonlarındaÖn saha ve market satış elemanı olarak başlayarak,Kariyerinize yön vermek istiyorsanız,Bu ilan tam size göre!İşe alınacak olan adaylar
Shell Petrol A.
Ş.
standartlarına uygun olarakAkaryakıt satışını gerçekleştirmekten veMarket satışını gerçekleştirmekten sorumlu olacaktır.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

Bayan

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

İstanbul Shell Akaryakıt

İstanbul Shell Akaryakıt İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.