İş ilanı Başvuru Bilgileri

İstanbul / Esenler’De Bulunan Firmamıza Elektronik Güvenlik Sistemleri Üzerine Güvenlik Sistemleri Elemanı / Alt Yapı Kablolama İçin Altyapı Elemanı / Teknikeri İstihdam Edecektir. (Kablolama, Tesisat, Altyapı İle Güvenlik Kameraları Kurulum, Devreye Alma ( Analog – Ip Kamera V.B) Konularında En Az 1 Yıl Deneyim Sahibi) Yukarıda Belirtilmiş Olan Sistemlerin Kurulum Ve Hizmetlerini Verebilmek Üzere Personel İstihdam Edilecektir. Aşağıdaki Şartları Taşıyan Adaylara Öncelik Verilecektir. * Askerlik Sorunu Olmayan Veya Tecilli, * Kablolama Konusunda 1 Yıl Deneyimli, *Ehliyet Sahibi Aktif Araç Kullanabilen, *Ekip Çalışmasına Uygun Kişiler

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
3 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlköğretim-
Erkek 20- (14.06.2004 –

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış, Muaf veya Tecilli
Sosyal Olanaklar : Ulaşım Ücreti Desteği, Yemek Ücreti Desteği
Sosyal Olanaklar (Diğer) : Projeye bağlı olarak mesai

· İletişim yönü güçlü, takım çalışmasına yatkın, çözüm odaklı, · İş tanımında bahsedilen görevleri tecrübe etmiş, · Kendini yeni alanlarda geliştirmeye hevesli, · Analitik düşünebilen ve gerekli noktalarda inisiyatif alabilen, · İş disiplini ve ekip ruhu olan, · Askerliğini tamamlamış veya tecilli, · B Sınıfı ehliyeti olan, aktif araç kullanabilen, · En az 1 Yıl iş tecrübesi olan.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Oruçreis Mah. Tekstilkent Cad. A19 Blok No53 Esenler İstanbul Esenler İstanbul / Türkiye
Öznur Cengizbay

905541307984.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.