İş ilanı Başvuru Bilgileri

İstanbul / Esenler Bölgesine Ulaşım Sorunu Olmayan Kablolama Konusunda En Az 1 Yıl Deneyimli Aktif Araç Kullanabilen, Ehliyetli Personel Alımı Yapılacaktır.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
3 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlköğretim-
Erkek

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Farketmez
Sosyal Olanaklar : Ulaşım Ücreti Desteği, Yemek Ücreti Desteği

ASKERLİK SORUNU OLMAYAN veya TECİLLİ, KABLOLAMA KONUSUNDA 1 YIL DENEYİMLİ, EHLİYET SAHİBİ AKTİF ARAÇ KULLANABİLEN, EKİP ÇALIŞMASINA UYGUN KİŞİLER

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Oruçreis Mah. Tekstilkent Cad. A19 Blok No53 Esenler İstanbul Esenler İstanbul / Türkiye
Öznur Cengizbay

905541307984.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.