İş ilanı Başvuru Bilgileri

İzmir Saha Eğitmeni

Cep telefonu sektöründe lider olan bir markaya Pazarlama ve Merchandising alanında hizmet vermekteyiz.
Bu projemizde Eğitmen görev tanımı ise
Mevcut saha ekiplerimize ve satış noktalarına başta ürün ve satış eğitimleri olmak üzere eğitim ihtiyaçlarını belirleyerek gerekli eğitimleri vermek, Saha ekibinin yetkinliklerini geliştirmek için gelişim planlarını belirlemek,Verilen eğitimleri ve eğitim değerlendirmelerini düzenli olarak yetkililerine raporlamak.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

Danışmanlık Hizmetleri

Tam zamanlı

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

İzmir MAPP PAZARLAMA VE TANITIM HİZMETLERİ

İzmir MAPP PAZARLAMA VE TANITIM HİZMETLERİ İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.