İş ilanı Başvuru Bilgileri

İlanlara İlk Siz Ulaşın. İK Google Play Uygulaması

7/24 Hizmet Veren Restoranımıza Vardiyalı Sistemde Çalışabilecek , Güler Yüzlü ,Disiplinli ,Takım Çalışmasına Uygun, Kişisel Hijyenine Önem Veren ,Diksiyonu Düzgün Sosyal İlişkileri Kuvvetli Izgaracı Ekip Arkadaşları Aranmaktayız.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
2 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Okur Yazar-
KadınErkek

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış, Muaf veya Tecilli

-Tecrübeli-En az 2 yıl Izgara Ustalığı yapmış -Alanında deneyimli-Vardiyalı çalışabilecek;-Esnek çalışma saatlerine uyabilecek-Kişisel hijyenine önem gösteren çalışma alanını temiz tutan düzenli-Ekip arkadaşları ile uyumlu çalışabilecek

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Yalı Mah. Rıhtım Cad. No:11/A Maltepe İstanbulMaltepeİstanbul / Türkiye
Yönetici Buse Yeliz Almaz
Tarihimaltepecorbacisi@Gmail.Com
905524576939.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.