İş ilanı Başvuru Bilgileri

Üniversitelerin İlgili Bölümünden Mezun, İyi Derecede İngilizce Ve Çince Bilen İthalat Ve İhracat Konusunda Tecrübe Sahibi İzmir’De İkamet Eden B Sınıfı Ehliyeti Olan Takım Arkadaşına İhtiyacımız Vardır. Başvuruların İnfo@İztibbi.Com Adresine Yapılmasını Rica Ederiz.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Lisans-
Kadın Erkek

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Sosyal Olanaklar : Servis Desteği, Yemekhane Desteği

Bilgisayar Kullanımı, İş Tecrübesi, Sorun Çözme ve İnsiyatif Alabilme, Yeterli Mesleki/Teknik Bilgi ve Tecrübe Üniversitelerin ilgili bölümünden mezun, İyi derecede İngilizce ve Çince bilen İthalat ve ihracat konusunda tecrübe sahibi İzmir’de ikamet eden B sınıfı ehliyeti olan Takım arkadaşına ihtiyacımız vardır. Başvuruların info@iztibbi.com adresine yapılmasını rica ederiz.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Egemenlik Mah. 6087 Sok. No:3 D:11 K:1 Bornova İzmir Bornova İzmir / Türkiye

İnfo@İztibbi.Com
.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.