İş ilanı Başvuru Bilgileri

İzmir/ Torbalı Da Bulunan Fabrikamızda İhracat Operasyon Ve Saha İşlemlerinde Görevlendirilmek Üzere, Üniversitelerin İlgili Bölümlerinden Mezun, Tercihen İngilizce Bilgisine Sahip, Konusunda En Az 2 Yıl Deneyimli, İletişim Becerileri Yüksek, Ekip Çalışmasına Yatkın Microsoft Office Programlarını Etkin Olarak Kullanabilen, Erkek Adaylar İçin Askerlik Hizmetini Tamamlamış, Tercihen 22- 30 Yaş Aralığında İhracat Operasyon Elemanı Alınacaktır.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Lisans-
Kadın Erkek 22- -30 (2.07.2002 – 3.06.1994 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış, Muaf veya Tecilli

Takım Çalışması …

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Ortaköy Mah. Philsa Cad. No:100 Torbalı İzmir / Türkiye
Nihal Hanım

902328690239.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.