İş ilanı Başvuru Bilgileri

Mernderes Tekeli Org. San. Böl. Bulunan Ve Havuz Ekipmanları Üretimi Yapan Firmaya; Yurtdışı Müşterilerinin Satış Siparişlerinin Alınması,Siparişlerin Üretim Takibinin Yapılması,Sevkiyat Planına Göre Üretimin Organize Ve Koordine Edilmesi,İhracat Operasyon Süreçlerinin Periyodik Olarak Raporlanması Konusunda Deneyimli İhracat Melek Elemanı Aranmaktadır. Çalışma Saatleri 08:00-18:00 Hafta Sonları Tatildir Ancak Gerekli Durumlarda Hafta Sonları Mesaiye Kalınabilmektedir. Yemek Ve Servis İmkanı Vardır. İlgilenen Adayların Görüşmeye Gitmeden Önce Özgeömişlerini Ozlemterzi@Gemas.Com.Tr Adresine Göndermeleri Gerekmektedir.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Lisans-
Kadın 20- -45 (18.05.2004 – 19.04.1979 tarihleri arasında doğan kişiler) Erkek 23- -45 (18.05.2001 – 19.04.1979 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış
Sosyal Olanaklar : Servis Desteği, Yemekhane Desteği

Bilgisayar Kullanımı, İletişim Ve İfade Yeteneği, İş Tecrübesi, Sorun Çözme ve İnsiyatif Alabilme, Takım Çalışması, Yeterli Mesleki/Teknik Bilgi ve Tecrübe Üniversitelerin ilgili bölümlerinden veya MYO Dış Ticaret Lojistik Bölümünden mezun, Akreditif okuma yorumlama ve uygun evrak hazırlama yetisine sahip, Gümrük operasyonlarının takip edilmesi,dosyalanması ve sonlandırılması konularında bilgili ileri düzeyde yazılı ve sözlü ingilizce dil bilgisine sahip olan(2inci dil Fransızca tercih sebebidir.) Ms office programlarına ileri derecede hakim İhracat Satış ve Operasyon Temsilcisi arayışımız bulunmaktadır.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
10001 Sk. No:28 İtop Org. San. Bölg. Menderes İzmir / Türkiye
Özlem Terzi
Ozlemterzi@Gemas.Com.Tr
.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.