İş ilanı Başvuru Bilgileri

İstanbul SAW Araç Teslimat Görevlisi (Pendik)

HİT  TÜRSAB Türkiye Seyahat Acentaları Birliği üyesi olan Merea Turizm Seyahat Acentası iştirakidir.
www.
hitrentacar.
com isimli websitesi üzerinden araç rezervasyonu yapan, müşteri odaklı, genç ve yenilikçi yapıya sahip bir rent a car firmasıdır.
Firmamız son teknoloji imkanlarını kullanarak kaliteli ve dinamik web sitesi üzerinden misafirlerine en ekonomik kiralama şartları sunmaktadır.
Türkiyenin en seçkin bankaları ile çalışan acentemiz tüm kredi kartlarına taksit imkanı ile misafirlerimize uygun şartlarda arac kiralama fırsatı sunmaktadır.
Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmamıza istinaden www.
hitrentacar.
com web sayfası ile müşterilerimiz için doğru, etkin ve zahmetsiz araç kiralama organizasyonu yapmalarını sağladık.
Teknoloji odaklı pazarlama kanallarıyla hizmet ağımızı vazgeçilemez hale getirmenin yanı sıra, rahat ve konforlu ulaşımın önemli isimlerinden olan siz değerli misafirlerinin özel avantajlar elde etmesini sağlamış bulunmaktayız.
Tüm Turkiyede kaliteli hizmeti sunmak gayretindeyiz.
MisyonumuzRent A Car sektörunde yeni ve yaratıcı çözümler bulmayı,sosyal projelere destek vermeyi,istihdam sağlayan örnek firma olmayı ve teknolojik altyapısını iyileştirmeyi misyon edinmiştir.
 FarkımızSadece Turizm ve Rent A Car sektörüne hizmet vermekteyiz.
Turizm realitelerine uygun ve fayda yaratan hizmetler planlarız.
Özel tercihlere çabuk cevap veririz.
Fiyat anlamında aynı kalite, en uygun fiyat önceliğimizdir.
365 gün ücretsiz Rent A Car danışmanlığı yaparız.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

Otomotiv

Tam Zamanlı

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

İstanbul Hit Filo

İstanbul Hit Filo İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.