İş ilanı Başvuru Bilgileri

2 Vardiya Çalışılmaktadır. Çalışma Saatlerimiz 07:30/19:30 İki Vardiya Gece Vardiyası 19:30/07:30 , Cumartesi-Pazar Tatil, Gerektiğinde Haftaiçi-Haftasonu Çalışma Zamanları Dışında, Fazla Mesai Çalışmaları Yapılabilmektedir. Servis 1: Otosansit-Eğitim Mahallesi-İvazpaşa-İncirli-Esenevler-Ankara Yolu-İzmir Yolu-Sırameşeler-Acemler Kavşak-Beşevler Karafatma-Üçevler Servis 2: Küçükbalıklı-Beşyol Yeniyol-Soğanlı Lambalar-Soğanlı Mezarlık-Hürriyet Otobüs Durağı-Bağlarbaşı Otobüs Durağı-Bağlarbaşı-Emek Korupark-İhsaniye

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
2 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlköğretim-
Erkek

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış

İŞ VE MESLEK DANIŞMANINIZDAN İŞE GÖNDERME FORMU ALDIKTAN SONRA, FİRMAYLA İŞ GÖRÜŞMESİNE GİTMENİZ GEREKMEKTEDİR. ŞİFRENİZ İLE E-ŞUBE SİSTEMİMİZDEN GİRİŞ YAPARAK, BU TALEBİN BAŞVUR BUTONUNA TIKLADIKTAN SONRA, İRTİBAT NUMARASINDAN RANDEVU ALARAK İŞ GÖRÜŞMESİNE GİTMENİZ GEREKMEKTEDİR.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Bursa Osb,Bordo Sokak No:34 16140 Işıktepe Osb/Nilüfer/Bursa Nilüfer Bursa / Türkiye
Leyla Çoşkun

905411673416.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.