İş ilanı Başvuru Bilgileri

İşe Alım Uzmanı

Emin ve Onur’lu adımlarla perakende, tarım, üretim, inşaat alanlarına 5 ilde 4000’i aşkın personeliyle ilerleyen markamızın bünyesinde “İşe Alım Uzmanı’ pozisyonunda görev alacak takım arkadaşları aramaktayız.
İşe alım sürecinin verimliliğini arttırabilmek için stratejiler üretmek ve uygulanması,, Haftalık/Aylık/Yıllık İnsan Kaynakları verileri ile ilgili rapor ve istatistikleri hazırlanması, İşten ayrılan çalışanlarla işten çıkış mülakatlarının gerçekleştirilmesi ve raporlanması, Norm kadroların güncel tutulması ve raporlanması, Çalışan / yönetici ara değerlendirme görüşmelerinin yürütülmesini sağlanması.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

İstanbul Onur Market

İstanbul Onur Market İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.