İş ilanı Başvuru Bilgileri

İsgkatip Sistemine Kayıtlı, Aktif Olarak B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı Belgesine Sahip; Tercihen İnşaat Sektöründe En Az 1 Yıl Deneyime Sahip Olan; Evrak Dökümantasyon Konusuna Hakim; Hitabet Ve İş Takibi Becerisi Olan İş Güvenliği Uzmanı Takım Arkadaşları Aramaktayız. Şantiyeniz Kiraz Da Olup Burada Çalışabilecek Personel Aranmaktadır. Konaklama Sağlanmaktadır. Tercihen Erkek Adaylar Öncelikli Olacaktır Uygun Adaylar Helin@Pakosgb.Com Adresine Cv Göndermeleri Gerekmektedir.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Lisans-
Erkek 35- -45 (15.06.1989 – 17.05.1979 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Gazi Bulvarı No 93 Kat 2 Daire 23 Konak İzmir Konak İzmir / Türkiye
Helin Hanım

.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.