İş ilanı Başvuru Bilgileri

İş Güvenliği Uzmanı

Müşterimize ait şantiyelerde
İş Sağlığı ve Güvenliği doküman yönetimi ve saha kontrolü görevlerini yürütecek,İş Sağlığı ve Güvenliği Mevzuatına Hakim,MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,Sorumluluk alanları ile ilgili diğer ekiplerle koordineli ve planlı çalışabilen,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamışC Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı çalışma arkadaşları arıyoruz.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

Bayan veya Bay

Tam Zamanlı

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:
3,500 TL

Ankara Kalibre Mühendislik Dan. San. Tic.

Ankara Kalibre Mühendislik Dan. San. Tic. İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.