İş ilanı Başvuru Bilgileri

Fabrikamızda Tam Zamanlı İstihdam Edilmek Üzere C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı Alınacaktır. Çalışma Sosyal Güvenlik Bakanlığı C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı Belgesi Sahip Kişilerin Başvuruda Bulunması Rica Olunur. Mesai Saatlerimiz 08:00-18:00 Arasındadır. Torbalı-Ayrancılar-Bayındır-Buca Menderes-Gaziemir-Bozyaka Bölgelerinize Servislerimiz Bulunmaktadır.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Önlisans-Yüksek Lisans
Kadın 20- -40 (14.06.2004 – 27.05.1984 tarihleri arasında doğan kişiler) Erkek 20- -40 (14.06.2004 – 27.05.1984 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış, Muaf veya Tecilli

Analitik Düşünebilme, İletişim Ve İfade Yeteneği, Sorun Çözme ve İnsiyatif Alabilme, Takım Çalışması İnsan ilişkileri güçlü, ekip çalışmasına uyum sağlayacak, Sorumluluk sahibi, düzenli ve disiplinli çalışan adayların başvurularını bekliyoruz.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Çapak Mh. 2570 Sk. No:13 Torbalı İzmir / Türkiye
İnsan Kaynakları Yöneticisi Günnur Karabulut Tetik
Gunnurtetik@Bofigo.Com
905380207704.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.