İş ilanı Başvuru Bilgileri

Genel Nitelikler Ve İş Tanımı İnsan Kaynakları Elemanı, Şirketin İnsan Kaynakları Süreçlerini Yöneten Ve Koordine Eden Bir Pozisyondur. Bu Pozisyon, İşe Alım, Performans Yönetimi, Eğitim Ve Gelişim Gibi İnsan Kaynakları Alanlarında Görev Yapar. Genel Nitelikler İlgili Lisans Bölümlerinden Mezun Olmak. İnsan Kaynakları Süreçleri Ve Yasal Düzenlemeler Konusunda Bilgi Sahibi İletişim Becerileri Güçlü, Ekip Çalışmasına Yatkın Ms Office Uygulamalarına Hakim Tercihen Uyumsoft Programı Kullanabilen, Problem Çözme Ve Karar Verme Becerilerine Sahip Dikkatli, Detay Odaklı Ve Zaman Yönetimi Becerileri Olan İş Tanımı İnsan Kaynakları Elemanı’Nın Sorumlulukları Şunları İçerebilir: İşe Alım Süreçlerini Yürütmek, Mülakatlar Düzenlemek Ve Adaylarla İletişim Kurmak Pdks Sisteminin Takip Ve Kontrol Sürecini Yönetilmesi, Günlük Ve Haftalık Puantaj İşlemlerinin Yapılması Personel Dosyalarını Güncel Tutmak Ve Yasal Gerekliliklere Uygun Şekilde Saklamak Performans Değerlendirmelerini Desteklemek Ve Performans Yönetimi Süreçlerini Yürütmek İş Sağlığı Ve Güvenliği Konularında Çalışanları Bilgilendirmek Ve Gerekli Önlemleri Almak

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Önlisans-Lisans
Kadın Erkek

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Yakuplu Mah. Beysan San. Sit. Dereboyu Cad. No:34/11 Beylikdüzü İstanbul / Türkiye
İnsan Kaynakları Uzmanı Seren Şener

902128756466.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.