İş ilanı Başvuru Bilgileri

İzmir Torbalı’Da Bulunan Fabo Makina İmalat Pazarlama San. Ve Tic.Ltd. Şti. Kırma Ve Eleme, Beton Santralleri Ve Ekipmanlarının Yüksek Mühendislik Teknolojileri İle Üretilmesinde Ve Tedarik Edilmesinde Lider Bir Kuruluş Olma Yolunda Emin Adımlarla İlerlemekte Olan %100 Türk Sermayeli Bir Kuruluştur. Firmamıza; İnsan Kaynakları Uzmanı; * Üniversitelerin İlgili Bölümlerinden Mezun, * Bordrolama-Rapor-Sgk Mevzuatlarını Bilen, * İdari İşler Ve Personel Yönetimi Konularında Min. 5 Yıl Tecrübesi Olan, * Personel Özlük İşlemleri, İşe Başlama Ve İşten Ayrılma, Puantaj-Maaş-Bordrolama İşlemlerinde Yapabilen, * Ms Office Programlarını İyi Derecede Kullanabilen Ve Pdks Programları Konusunda Bilgi Sahibi (Zirve-Erom), * Sgk-İşkur Vb. Kamu Kurum Süreç Takibi Yapacak, * Resmi Kurumlar İle Gerekli Yazışmaları Yapabilen, * 4857 Sayılı İş Kanunu,5510 Sayılı Sosyal Sigortalar & Genel Sağlık Sigortası Kanunu Ve 6631 Sayılı İsg Kanuna Hakim, * İnsan İlişkilerinde Başarılı ,Planlama Ve Organizasyon Yeteneği Güçlü, Aktif Raporlama Yapabilecek, * İş Takibi Kuvvetli, Dikkatli, Disiplinli Detaylara Önem Veren, Sonuç Odaklı Çalışabilecek. * Diksiyonu Düzgün,Yazılı Ve Sözlü İletişim Yeteneği Gelişmiş, İk Organizasyon Planlama Konusunda Deneyimli, * Erkek Adaylar İçin Askerlik Hizmetini Yapmış Çalışma Arkadaşı Aramaktayız. İletişim: İk@Fabo.Com.Tr +90 538 035 59 66 İlanda Yer Alan Başvur Butonuna Tıkladıktan Sonra Mutlaka Firma İle İrtibata Geçiniz.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Önlisans-
Kadın 25- -45 (30.06.1999 – 6.06.1979 tarihleri arasında doğan kişiler) Erkek 25- -45 (30.06.1999 – 6.06.1979 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış veya Muaf
Sosyal Olanaklar : Servis Desteği, Yemekhane Desteği

Analitik Düşünebilme, Bilgisayar Kullanımı, İkna Kabiliyeti ve Pazarlama Becerisi, İletişim Ve İfade Yeteneği, İş Tecrübesi, Sorun Çözme ve İnsiyatif Alabilme, Takım Çalışması, Yeterli Mesleki/Teknik Bilgi ve Tecrübe

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
29 Ekim Mah. Namık Kemal Cad. No:120 Torbalı İzmir / Türkiye
İnsan Kaynakları Güzide Kartal
İk@Fabo.Com.Tr
905380355966.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.