İş ilanı Başvuru Bilgileri

Torbalı Bölgesinde İnşaat Projeleri Yürüten Firmamıza Şantiye Şefliği Yapacak İnşaat Mühendisi Aramaktayız. Cumartesi Yarım Gün Çalışmamız Vardır. Kişiye Araç Tahsis Edilmektedir. İlanda Yer Alan Başvur Butonunu Tıkladıktan Sonra Mutlaka Firma İle İrtibata Geçiniz.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Lisans-
Kadın 25- -45 (22.06.1999 – 24.05.1979 tarihleri arasında doğan kişiler) Erkek 25- -45 (22.06.1999 – 24.05.1979 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

B sınıfı ehliyetli Aktif araç kullanabilen

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Torbalı Mah. 5111 Sok. No:47A Torbalı İzmir / Türkiye
Mesut Güler

905338102783.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.