İş ilanı Başvuru Bilgileri

Inşaat Muhasebesi Sorumlusu

Sektörde uzun yıllar faaliyet gösteren müteahit ve yüklenici olarak hizmet veren Erdem İnşaat Sanayi ve Limited Şirketimizin Ön Muhasebesini tutabilecek müşterilerimiz ile ilgili gelir ve gider tablosu oluşturabilecek, inşaatlarımızın tamamlanması sonrasında Şantiyemizin kar ve zararını hesap edecek tecrübeli Muhasebe elemanına ihtiyaç vardır.
.
Lütfen uzun süreli çalışabilecek, Mikro programı bilen aynı zamanda yönetici vasfı olan arkadaşların müracaat etmeleri rica olunur.
Yol ve Yemek vardır.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

İstanbul Erdem Reklam Medya Inşaat

İstanbul Erdem Reklam Medya Inşaat İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.