İş ilanı Başvuru Bilgileri

Kanaat Demir San Tic Ltd.Şti. Kemalpaşa Şubesinde;Görevlendirilmek Üzere;Gece Bekçisi Aranmaktadır. Gerekli Durumlarda Müdahale Etmek Periyodik Güvenlik Turları Yapmak Gece Boyunca Kurumun Veya İşletmenin Güvenliğini Sağlamak Olası Güvenlik İhlallerini Raporlamak Acil Durumlarda Gerekli Müdahaleleri Yapmak

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlkokul-Ortaöğretim (Lise ve Dengi)
Erkek 20- -50 (30.06.2004 – 7.06.1974 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış

İş Tecrübesi, Sorun Çözme ve İnsiyatif Alabilme Genel Nitelikler Güvenlik alanında deneyim İyi iletişim becerileri Dürüstlük ve güvenilirlik Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilme Askerlik hizmetini tamamlamış olmak (erkek adaylar için)

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Kemalpaşa Yolu Üzeri 3 Km Kızıl Üzüm Mevkii No.18 Kemalpaşa/İzmir Kemalpaşa İzmir / Türkiye
Muhasebe-İnsan Kaynakları Fatma Hnm
Muhasebe@Kanaatdemir.Com.Tr
905422894401.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.