İş ilanı Başvuru Bilgileri

İngilizce Öğretmeni

Zehra okulları, Akıl,vicdan ve ahlak bütünlüğünü esas alarak,” Hayat Boyu Öğrenme” modeli ile bilimsel ve teknolojik yöntemler eşliğinde ve aile ile iş birliği halinde
Anne şefkatini ve baba ilgisini aratmayan, aile ile birlikte başaran, sistem ve muhtevasıyla eğitim dünyasına artı değer katan, model bir eğitim kurumudur.
Kurumumuzda tam zamanlı ve kadrolu olarak istihdam edilmek üzere ingilizce öğretmeni aranmaktadır.
Kurumumuz öğretmenlerini yasal başvurular ve onaylar doğrultusunda resmi olarak istihdam etmektedir.
Başvuruda bulunacak adaylarda aranan temel özellikler
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Pedagojik formasyon sahibi, Alanında yeterli bilgi birikimine sahip ,mesleği ile ilgili gelişmelerden haberdar olabilen, Takım çalışmasına yatkın, MS Office programlarını bilen, Çağdaş eğitim yöntem ve teknolojilerini kullanabilen, Hizmet kalitesine önem veren, kurum kültür ve misyonuna sahip çıkabilecek, İletişim gücü yüksek , hitap ettiği kimseleri motive edebilen , bilgisiyle etkileyici olabilen , Askerlikle ilişiği bulunmayan Erkek adaylar için, Mesleki yönden tecrübeli olmak öncelikli tercih sebebidir.
İŞ TANIMIEğitim alanında faaliyet gösteren kurumumuzun, Ankara Zehra Okullarında görev alacak “ İngilizce Öğretmeni” arayışımız bulunmaktadır.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

Bayan veya Bay

Tam Zamanlı

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Yenimahalle

Ankara Zehra Okulları

Ankara Zehra Okulları İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.