İş ilanı Başvuru Bilgileri

Boya Üretimi Yapan Firmamızda Proses Esnasında Üretimden Sorumlu Olacak. Boyanın Hazırlanması, Dolumu Ve Sevkiyatı Aşamalarında Görev Alacak Üretim Mühendisi / Üretim Sorumlusu Alınacaktır.(G.İ)

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
2 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Lisans-Doktora
Kadın 20- -35 (8.07.2004 – 10.06.1989 tarihleri arasında doğan kişiler) Erkek 20- -35 (8.07.2004 – 10.06.1989 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış, Muaf veya Tecilli

Üniversitelerin mühendislik veya fen fakültelerinden mezun 35 yaşını aşmamış Disiplinli ve sorumluluk sahibi

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
29 Ekim Mah. 10001 Sk. Çınar Sanayi Sitesi No: 28 /1B Menemen İzmir / Türkiye
Firma Sahibi Onur Peşman

905058742200.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.