İş ilanı Başvuru Bilgileri

İstanbul Küçükçekmece/Sefaköy ‘De Bulunan Fabrikamızda Görevlendirmek Üzere “Üretim Elemanı” Arıyoruz.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
7 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlkokul-
Kadın Erkek

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış
En Az Ücret : 17003 TL (AGİ Dahil Değil)

İstanbul Küçükçekmece/Sefaköy ‘de bulunan fabrikamızda görevlendirmek üzere aşağıda belirtilen niteliklere sahip “Üretim Elemanı” aramaktayız.Üretim bölümlerinde yetiştirilmek üzere adayların; Tercihen lise veya ilkokul mezunu, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, 21-45 yaş aralığında, Gerektiğinde mesaili çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Ekip çalışmasına uyum sağlayabilen, Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek ekip arkadaşları aranmaktadır.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Kartaltepe Mah. Yalçın Sk. N 48 İstanbul Küçükçekmece Küçükçekmece İstanbul / Türkiye
Personel Müdürü Emre Kartal
E.Kartal@Termal.Com.Tr
905322945049.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.