İş ilanı Başvuru Bilgileri

Kolza Biodizel, “Bitkisel Atık Yağ Toplama Ve Biodizel Üretimi” Faaliyetleri Gösteren, Sektörün En Eski, Öncü Ve Ulusal Markasıdır. İstikrarlı Olarak Büyüyen Ve Gelişen Organizasyonumuzda Bize Ve Dünyamıza Değer Katacak Ve İstanbul İkitelli Bulunan Bitkisel Atık Yağ Depomuzda Görev Alacak “Boşaltma-Yıkama Elemanı” Arayışımız Bulunmaktadır. Erkek Adaylar İçin Askerlik Hizmetini Tamamlamış, Başakşehir,Küçükçekmece, Esenler, Bağcılar, Civarında İkamet Eden Ya Da Edebilecek, Personeller Alınacaktır. Çalışma Gün Ve Saatleri: Haftada 6 Gün, Pazar Tatil 08:00 : 17:00

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-
Erkek 25- -40 (15.06.1999 – 17.05.1984 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Sosyal Olanaklar : Ulaşım Ücreti Desteği, Yemekhane Desteği

Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik İNTERNETTEN BAŞVURU YAPAN ADAYLARIN BAŞVUR BUTONUNA TIKLADIKTAN SONRA İŞVEREN İLE İRTİBATA GEÇMESİ GEREKMEKTEDİR.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
İkitelli Osb Atatürk San. Sit. 19. Sokak No:556 Başakşehir İstanbul / Türkiye
İnsan Kaynakları Büşra Adar
İk@Kolza.Com.Tr
902165932490.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.