İş ilanı Başvuru Bilgileri

İhracat Müşteri Temsilcisi

Yurt Dışına İnşaat ürünlerimizin İhracaatını yapabilecek Kendine güvenen, Sektörde işleyişi bilen İhracaat Asistanı ve Müşteri Temsilcisi alınacaktır.
.
Lütfen uzun süreli çalışacak.
.
Firmamızı Yurt Dışı piyasasında ithalat be İhracaat noktasında hak ettiği yere getirebilecek BAYAN ekip arkadaşları alınacaktır.
.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

Tam Zamanlı

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

İstanbul Erdem Reklam Medya İnşaat

İstanbul Erdem Reklam Medya İnşaat İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.