İş ilanı Başvuru Bilgileri

İşin Tanımı: Ofis İçi Ve Dışı İş Ve Evrak Süreçlerinin Yürütülmesi (Resmi Kurumlar, Noter, Banka, Postane, Vergi Dairesi, Sgk) Gelen Giden Evrak Takibi / Depo Stok Takibi Ve Raporlanması Ofis İçinde Ve Dışında Muhasebe Ve İnsan Kaynakları Bölümlerinin İş Akışlarına Destek Verilmesi Şirket Araçlarının Bakım, Arıza İşlerinin Takip Edilmesi Şoförlük Ve İdari İşler Süreçlerinin Yürütülmesi Dokümantasyon, Dosyalama Ve Arşivleme İşlemlerinin Koordine Edilmesi. Arana Nitelikler: En Az Lise Mezunu, Ms Office Programlarını Kullanabilen, Koordinasyon Yeteneğine Sahip, İletişim Yetkinliği Yüksek, Çözüm Odaklı, B Sınıfı Ehliyeti Olan Ve Aktif Araç Kullanabilen, Pratik, Sistemli, Düzenli, İş Takibi Olan Adaylar Arıyoruz. Çalışma Şartları: 08.30-17.30 Haftasonu Tatil Yol+Yemek

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-
Erkek 25- -35 (24.05.1999 – 25.04.1989 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Analitik Düşünebilme, İletişim Ve İfade Yeteneği, Takım Çalışması .

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Fatih Sultan Mehmet Mah. Poligon Cad. Buyaka 2 Sit. 3. Blok No:8 İç Kapı No:1 Ümraniye İstanbul / Türkiye
Sinem Şulan
İletisim@Humanwell.Com.Tr
905303871755.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.