İş ilanı Başvuru Bilgileri

Maltepede’De Uluslararası Kimyasal Hammadde Ticareti Yapan Firmamız İçin Hem Şoför Hem De İdari Destek Personeli Aramaktayoz. Şehirler Arası Seyahat Engeli Olmayan İdari İşler Sürecine Destek Olabilecek, Makam Şoförlüğü Yapabilecek, Esnek Çalışmaya Uyum Sağlayabilecek Şöförlüğü Olan Bay 32 Ve 45 Yaşları Arasında Çalışma Arakadaşı Aramaktayız Çalışma Saatlerimiz 08. 18.00 Cumartesi Pazar Ve Resmi Tatiller Tatil.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-
Erkek 32- -45 (9.07.1992 – 10.06.1979 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Sürücü Belgesi : B
Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış
Sosyal Olanaklar : Ulaşım Ücreti Desteği, Yemek Ücreti Desteği
Sosyal Olanaklar (Diğer) : Bireysel Emeklilik, Hayat Sigortası, Sağlık Sigortası, Ekstra İzinler

Bilgisayar Kullanımı, Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik, İletişim Ve İfade Yeteneği, İş Tecrübesi, Sorun Çözme ve İnsiyatif Alabilme, Takım Çalışması, Yeterli Mesleki/Teknik Bilgi ve Tecrübe İletişimi kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın MS office programlarını kullabilen,

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Cevizli Mah. Tugay Yolu Cad. No:69A Piazza Ofis Kat:19 Daire:191 Maltepe – İstanbul-T Maltepe İstanbul / Türkiye
İk Yöneticisi Selvi Aslan
Selvi.Aslan@Baymineral.Com
905422202439.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.