İş ilanı Başvuru Bilgileri

Homeoffice Personel Arıyoruz

TURKCELL SUPERONLINE GİZA ONLİNE SATIŞ MERKEZİGelirini satış oranına göre değişitrecekDonanımları mevcut bilgisayar, kulaklık vb.
Esnek çalışma saatlerinde çalışabilecekTercihen Çağrı Merkezi veya Satış Kanalı tecrübesi olanSatış konusunda kendine güvenenDoğru bilgi aktarımı ve kaliteli hizmetle müşteri memnuniyeti sağlayabilecekTelefonda ifade ve ikna kabiliyeti kuvvetliMüşteri odaklı bakış açısına sahipMotivasyonu yüksek,zaman yönetimi konusunda hassasTakım çalışmasına yatkınMS Office uygulamalarına hakimBayBayan personel alınacaktır.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

Bayan veya Bay

Tam Zamanlı

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

– Gaziemir

İzmir GİZA İLETİŞİM

İzmir GİZA İLETİŞİM İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.