İş ilanı Başvuru Bilgileri

Tercihen Otomotiv Sektöründe Deneyimli, Vardiyalı Sistemde Çalışabilecek,Erkek Adaylar İçin Askerlik Hizmetini Tamamlamış, Pres Operatörü Alınacaktır.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
2 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlköğretim-
Kadın 20- -45 (3.07.2004 – 4.06.1979 tarihleri arasında doğan kişiler) Erkek 20- -45 (3.07.2004 – 4.06.1979 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Pres makinalarını kullanarak istenilen ürünün kalite standartlarına uygun basımını gerçekleştirmek. Bağlı bulunduğu amiri tarafından verilen işleri eksiksiz bir şekilde yerine getirmek. İş yeri kurallarına ve kültürüne uyum sağlamak ve bunu işinin bir parçası olarak görmek. İş güvenliği ve kalite kurallarına uymak. 2 vadiya çalışma 08:00 – 17:30, 17:00 – 02:30 Hafta sonu tatildir.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Kemalpaşa Osb Mh, 514 Sk No:6 Ansızca Mezraaltı İzmir Ankara Yolu Kemalpaşa İzmir / Türkiye
Sinem Ceylan

905345097810.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.