İş ilanı Başvuru Bilgileri

Hisar İntercontinental Hospital Bünyesinde Görevlendirilmek Üzere Aşağıdaki Niteliklerde “Hemşire” Arayışımız Bulunmaktadır. Üniversitelerin Veya Liselerin Hemşirelik Bölümlerinden Mezun, Tercihen Servis, Yoğun Bakım, Ameliyathane Deneyimi Olan, Hasta Güvenliği Ve Memnuniyet Odaklı Çalışan, Deneyimli Veya Yeni Mezun, Etik Ve Sonuç Odaklı Çalışan, Eğitim Ve Gelişime Açık, Mesleği Ve Branşı İle İlgili Yenilikleri Takip Eden, İletişimi Güçlü, İnsan İlişkilerinde Başarılı, Ekip Çalışmasına Yatkın, Erkek Adaylar İçin Askerlik Hizmetini Tamamlamış. Adaylar Gün İçerisinde 09:00 – 16:00 Aralığında Görüşme İçin Hastaneye Gelebilirler, 0532 010 22 23 Şirket Numaramızdan Bizimle İletişime Geçebilirler.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-
Kadın Erkek

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

İletişim Ve İfade Yeteneği, İş Tecrübesi Adaylar gün içerisinde 09:00 – 16:00 aralığında görüşme için hastaneye gelebilirler, 0532 010 22 23 şirket numaramızdan bizimle iletişime geçebilirler.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Saray Mah. Site Yolu Sk. No:7 Ümraniye İstanbul / Türkiye
İk Tuğçenur Bayrak

905320102223.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.