İş ilanı Başvuru Bilgileri

Aile Ve Sosyal Hizmetler Bakanlığına Bağlı Engelli Bireylere Yönelik 24 Saat Yatılı Bakım Hizmeti Veren Kurumumuza Lise Çocuk Gelişimi, Ön Lisans Hasta Ve Yaşlı Bakımı Mezunu Veya Bakım Elemanı Sertifika Sahibi Bakım Personelleri Alınacaktır. İş Yerimizde Üç Vardiya Çalışma Olup, Yenişehir, Alanyurt Ve İnegöl İçine Servis Bulunmaktadır. Bireylerin Özbakımlarının Yapılması, Bireysel Temizlik, Tırnak Temizliği, Banyo Yaptırma, Yemek Yedirme, Tuvalet İhtiyacına Yardımcı Olma , Kullanıyorsa Alt Temizliğin Yaptırılması Vs İşler.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
2 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlkokul-
Kadın Erkek

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

“ İŞ VE MESLEK DANIŞMANINIZDAN İŞE GÖNDERME FORMU ALDIKTAN SONRA, FİRMAYLA İŞ GÖRÜŞMESİNE GİDEBİLİRSİNİZ / ŞİFRENİZ İLE E-ŞUBE SİSTEMİMİZDEN GİRİŞ YAPARAK, BU TALEBİN BAŞVUR BUTONUNA TIKLADIKTAN SONRA, İRTİBAT NUMARASINDAN RANDEVU ALARAK İŞ GÖRÜŞMESİNE GİDEBİLİRSİNİZ.”

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Karalar Mah. Çavuşköy Yolu No:2 İnegöl Bursa / Türkiye
Serap Hnm

905467141770.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.