İş ilanı Başvuru Bilgileri

Kuruluşumuzda Yatılı Bakım Hizmeti Alan Konuklarımızın Bakım İhtiyaçlarını Sağlamak Üzere; Sakinlerimizin Öz Bakım İhtiyaçlarını Karşılamaya Yardımcı Olacak Güleryüzlü, Sabırlı Yaşlı Bakım Elemanları , Hemşire Yardımcısı Ve Paramedik Personeli Aramaktayız. Tercihen Huzurevi Tecrübesi Olan, Sevgi Ve Saygı Çerçevesinde Görevini Yürütebilecek Personel Arıyoruz.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlköğretim-
Kadın Erkek

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

* Detaylar iş görüşmesinde belirlenecektir.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Postane Mah. Barboros Hayrettin Cad. Seher Sok. No:10 Tuzla Tuzla İstanbul / Türkiye
Deniz Öztürk

905551024628.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.