İş ilanı Başvuru Bilgileri

Hasta Kayıt Kabul

Fizik tedavi ve Rehabilitasyon alanında faaliyet gösteren Tıp Merkezimize
SUT, SGK, Faturalandırma ve Mevzuat Süreçlerine hakim, Tercihen Genotıp programını bilen, En az 3 yıl deneyimli, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon mevzuatı ile ilgili gelişmeleri takip eden, Ekip çalışmasına önem veren, Prezantabl, araştırmacı, İletişim becerileri kuvvetli, MS Office programlarına hakim, HASTA KAYIT KABUL personeli çalışma arkadaşları aramaktayız.
.
.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

Bay veya Bayan Sağlık

Tam Zamanlı

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Manisa Fizipol Fizik Tedavi Ve Özel Sağlık Hiz.

Manisa Fizipol Fizik Tedavi Ve Özel Sağlık Hiz. İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.