İş ilanı Başvuru Bilgileri

Gürpınar Dereağzında Bulunan 0-13 Yaş Engelli Bireylerin Yatılı Bakım Hizmeti Aldığı Kuruluşumuza Çocuklerın Her Türlü Bakımını Yapabilecek Bakım Personeli Arayışımız Mevcuttur.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
10 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlkokul-Önlisans
Kadın Erkek

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Sosyal Olanaklar : Yemekhane Desteği, Ulaşım Ücreti Desteği
En Az Ücret : 17500 TL (AGİ Dahil Değil)
En Çok Ücret : 19000 TL

Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik, İletişim Ve İfade Yeteneği, İş Tecrübesi, Takım Çalışması, Yeterli Mesleki/Teknik Bilgi ve Tecrübe ENGELLİ BİREYLERİN ALT BAKIMI YEDİRME İÇİRME GİYDİRME GİBİ İHTİYAÇLARINI KARŞILAYABİLECEK BAKIM PERSONELİ ARAYIŞIMIZ MEVCUTTUR

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Dereağzı Mahallesi Sultan Fatih Caddesi No:33 İç Kapı:1 Beylikdüzü İstanbul / Türkiye
Sinem Bıldırcın
Denizbakimmerkezi@Gmail.Com
905370503893.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.