İş ilanı Başvuru Bilgileri

Ytk Bünyemizde Daimi Olarak Görev Alacak Personel Alınacaktır. Drone İle Arazi Alımları Yapabilecek. (Dji Phantom 4 Rtk-Dtrk) Cors Rtk Yapabilen-Total Station Kullanabilen 3D Survey Vb Fotogrametri Programlarını Kullanabilecek. Maden Ve Çed Proje Haritaları Çizebilecek Netcad +Netpromine Cad Programlarına Hakim Aktif Araç Kullanabilecek Harita Mühendisi/Geomatik Mühendisi/Jeodezi-Fotogrametri Mühendisliği Bölümlerinden Mezun Olmak

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Lisans-
Kadın Erkek

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Sürücü Belgesi : B
Askerlik Durumu : Farketmez
Sosyal Olanaklar : Yemekhane Desteği
Sosyal Olanaklar (Diğer) : OFİS İÇİNDE YEMEK -ÇAY KAHVE SERVİSİ ARAZİ PERSONELİ YILLIK KIYAFET DESTEĞİ
En Az Ücret : 30000 TL (AGİ Dahil Değil)
En Çok Ücret : 40000 TL

Analitik Düşünebilme, Bilgisayar Kullanımı, Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik, İş Tecrübesi, Sorun Çözme ve İnsiyatif Alabilme, Takım Çalışması, Yeterli Mesleki/Teknik Bilgi ve Tecrübe DRONE İLE ARAZİ ALIMLARI YAPABİLECEK. (İHA 1 EHLİYET) 3D SURVEY VB FOTOGRAMETRİ PROGRAMLARINI KULLANABİLECEK. MAPEG MADEN HARİTALARI VE ÇED HARİTALARI HAZIRLAMAYA YETKİN NETCAD +NETPROMİNE CAD PROGRAMLARINA HAKİM AKTİF ARAÇ KULLANABİLECEK, ARAZİ ÖLÇÜMLERİNDE BULUNUP YAPILAN ÖLÇÜMLERİ MAPEG FORMATINA GÖRE HAZIRLAYACAK HARİTA MÜHENDİSİ ÇALIŞMA ARKADAŞI ARIYORUZ.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Beştepe Mah Zübeyde Hanım Cad. 57/5 Yenimahalle Ankara / Türkiye
Şirket Müdürü İbrahim Yalçın
İk@İkome.Com.Tr
905326307675.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.