İş ilanı Başvuru Bilgileri

Hastanemiz Bünyesinde Güvenlik Görevlisi Olarak Çalışacak Personele İhtiyacımız Bulunmaktadır. Not:Görüşme Hastaneye Gelinip İnsan Kaynakları İle Yapılacak Olup Telefonla Görüşme Kabul Edilmeyecektir.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlköğretim-
Kadın 22- -45 (24.08.2002 – 29.05.1979 tarihleri arasında doğan kişiler) Erkek 22- -45 (24.08.2002 – 29.05.1979 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Sosyal Olanaklar : Yemekhane Desteği
Sosyal Olanaklar (Diğer) : yüz yüze görüşmede belirtilecektir.

İletişim Ve İfade Yeteneği, İş Tecrübesi, Sorun Çözme ve İnsiyatif Alabilme, Takım Çalışması, Yeterli Mesleki/Teknik Bilgi ve Tecrübe güvenlik göevlisi kimlik kartı sahibi

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Menderes Mah. Atışalanı Cd. 307.Sok No: 2 Esenler İstanbul Esenler İstanbul / Türkiye
İnsan Kaynakları Dahili:2507 Eda Hanım-Egemen Bey

902124403200.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.