İş ilanı Başvuru Bilgileri

Yatsan İzmir Torbalı Projesinde Çalışmak Üzere Erkek, Askerliğini Yapılış Yada Muaf / Özel Güvenlik Kimlik Kartlı Olan Gv Personeli Aranmaktadır. Başvuruda Bulunmak İsteyen Ve Bilgi Almak İsteyen Adaylar Aşağıdaki Yetkililer İle Mesai Saatleri İçinde Görüşme Sağlayabilir Yatsan Vardiya: 12 Saat, Yetkili: 5062560793

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
2 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Okur Yazar-
Erkek

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Yatsan vardiya: 12 saat, yetkili: 5062560793

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Yatsan Torbalı Projesi Bekir Saydam Cad. No:88 Torbalı İzmir Torbalı İzmir / Türkiye
Gv Şefi Turgut Karadağ

905062560793.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.