İş ilanı Başvuru Bilgileri

Torbalı Yazbaşı Mevkiinde Başlayacağımız Fabrika Projemizde Görevlendirilmek Üzere Çok Sayıda Bay Güvenlik Görevlileri Alınacaktır.(S.G) 12 Saat Vardiye Sisteminde Çalışacak, Güvenlik Kimlik Kartı Olan, 35 Yaşını Aşmamış, Boy Kilo Orantılı Kişiler Alınacaktır. Maaş:23.000 Tl Projede Yemek İmkanı Mevcut.Torbalı,Ayrancılar,Yazıbaşı,Kuşçuburun,Pancar Bölgelerine Servis İmkanı Vardır.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
10 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlköğretim-
Erkek

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Torbalı İzmir / Türkiye
İnsan Kaynakları Gökhan Bey

905418093692.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.