İş ilanı Başvuru Bilgileri

Gsm Teknisyeni

Telekomünikasyon ve teknik servis sektöründe öncü konumda bulunan firmamızın Adana’da bulunan YETKİLİ TEKNİK SERVİSİ’NDE görevlendirmek üzere takım arkadaşları arıyoruz.
İŞ TANIMI Müşteriler tarafından getirilen arızalı cihazların teslim alınması, sisteme kayıtlarının yapılması ve müşteri memnuniyetinin en üst seviyede tutulması için gerekli iletişimin sağlanması.
Basit mekanik onarımların tamamlanması.
Cihazları tanımlaması ve diğer tüm servis testlerinin yapılması.
Test sonuçlarının yorumlanması ve cihazlara ait işlevsel testlerin yapılarak sürecin sonuca ulaştırılması.
Müşterinin teslim ettiği arızalı cihazın sorunlarının yazılı olarak en iyi şekilde arıza kayıt formunda belirtilmesi ve müşteri ihtiyacının doğru tespit edilmesi.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Adana Genpa A.Ş

İletişim numaralarını lütfen mesai saatleri içerisinde arayınız.

Adana Genpa A.Ş İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık Eskişehir, Kayseri, Manisa, Gaziantep, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Bandırma, Torbalı, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.