İş ilanı Başvuru Bilgileri

Grafiker

Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Corel Draw programlarını iyi derecede kullanabilen,Tasarımlarında yaratıcılık ve yenilik ön planda olan,Sorumluluk sahibi, detaylara önem veren ve dikkatli,Zaman yönetimini iyi bilen, Üretimde kullanılan materyalleri iyi tanıyan,Müşterilerden gelen talepleri doğru anlayıp, hayata geçirebilecek,Baskı öncesi, hazırlık ve üretim takibi yapabilecek,Çalışma arkadaşı arıyoruz.
.
.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

Bay veya Bayan Reklam/Tanıtım

Tam Zamanlı

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Karatay

Konya Ugr Reklam Ajansı

Konya Ugr Reklam Ajansı İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.